مدیرکل مطالعات و مهندسی حمل و نقل شهرداری کرمانشاه گفت: مسدودسازی دور برگردان حافظیه در پی ایجاد تقاطع غیرهمسطح سپاه به لحاظ ترافیکی عملا منجر به تسهیل در تردد خودروها از جمله آمبولانس‌ها شده است.  

 

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه؛ حسین محمدی در خصوص اظهارت رئیس اورژانس پیش بیمارستانی درباره به خطر افتادن جان بیماران در پی مسدودسازی دوربرگردان حافظیه اظهار کرد: ایجاد تقاطع غیرهمسطح سپاه سبب شد آمبولانس‌های اورژانس برای خروج از بیمارستان و حرکت به سمت جنوب و شمال شهر با ترافیک میدان سپاه مواجه نشوند.

 

وی افزود: این در حالی است که پیش از این آمبولانس‌ها باید ترافیک میدان سپاه را پشت سر گذاشته، به سمت سه راه حافظیه می‌آمدند و سپس وارد بیمارستان می‌شدند.

 

مدیرکل مطالعات و مهندسی حمل و نقل شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: اکنون هیچ تداخل و ترافیکی در میدان سپاه برای آمبولانس‌ها نیست و به راحتی از روگذر استفاده می‌کنند.

 

وی ادامه داد: این آمبولانس‌ها پشت چراغ قرمز سه راه حافظیه نمی ایستند و بالاتر از این سه راه دور زده و به بیمارستان دسترسی پیدا می‌کنند لذا تأخیر نسبت به قبل بسیار کمتر شده است.

 

این مسئول تأکید کرد: اگر به لحاظ ترافیکی بررسی کنیم وضعیت نسبت به قبل بهبود پیدا کرده فقط باید مسافت کوتاهی را به سمت جنوب حرکت کنند.