اهمیت خدمات دهی مطلوب به روستاییان و تمرکز بیش از پیش بر گذر از رکود پروژه های روستایی و تسریع در اجرای آن ها از  اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه می باشد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، پیرو دستور معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفا کشور مبنی بر تعیین میزان مطالبات و حق الزحمه عوامل پیمانکاران شرکت های آب و فاضلاب کشور جلسه ای به همین منظور در روز شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل و معاونین، مدیران امورات تابعه و پیمانکاران شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای جلسه علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به اهمیت نقش و جایگاه آب در جامعه اشاره کرد و گفت: صنعت آب و فاضلاب به عنوان یکی از زیر ساخت های مهم و نیاز اساسی جامعه ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با تامین رفاه مردم دارد بنابراین حراست از این صنعت و سرمایه انسانی و فیزیکی آن از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اهمیت خدمات دهی مطلوب به روستاییان و تمرکز بیش از پیش بر گذر از رکود پروژه های روستایی و تسریع در اجرای آن ها را در اولویت کاری خود قرار داد است و بی شک تحقق این امر مهم بدون توجه به سرمایه های انسانی شاغل در حوزه روستایی امکان پذیر نمی باشد.

کاکاوند بر پرداخت مطالبات آبداران تاکید کرد و تصریح نمود: علاوه بر پرداخت مطالبات این عزیزان که به عنوان نماد و آیینه تمام نما شرکت آب و فاضلاب در جامعه شناخته شده اند پرداخت حق الزحمه آنها نیز باید به موقع صورت گیرد.

در ادامه این جلسه به بررسی صورت وضعیت پیمانکاران شرکت آبفا استان و نحوه پرداخت مطالبات و حق الزحمه نیروهای تحت قرارداد آن ها پرادخته شد.