نماینده اسلام‌آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی از پیگیری و رایزنی‌های لازم برای تامین تجهیزات لازم بیمارستان اسلام‌آبادغرب خبر داد و گفت: حواله یک دستگاه سی‌تی‌اسکن از وزارت بهداشت اخذ شده و تا هفته آینده به بیمارستان تحویل می شود.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا؛ «مجتبی بخشی‌پور» افزود: همچنین پیگیر تحویل یک دستگاه «ام‌آرآی» از وزارت بهداشت برای بیمارستان اسلام آباد غرب نیز هستیم.

وی گفت:‌ پیش از این تجهیزاتی از قبیل ۱۰ تخت آی‌سی‌یو، دستگاه اکسیژن ساز و سایر تجهیزات مورد نیاز تحویل بیمارستان شده است.

او همچنین با اشاره به وضعیت نامناسب سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه هوای (چیلر) اورژانس بیمارستان، اظهار داشت: تا پایان خرداد ماه عملیات اجرایی توسعه اورژانس آغاز و چیلر نیز خریداری می شود.

نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با همکاری مجموعه وزارت بهداشت بخش مهمی از کمبودهای بیمارستان اسلام آباد غرب جبران شده است.

بخشی‌پور، در خصوص «بیمارستان خیرین» اسلام آبادغرب نیز گفت: از وزارت بهداشت و بخش خصوصی طرف قرارداد خواسته ایم هر چه زودتر این پروژه را تعیین تکلیف کنند.

وی به پیگیری ساخت بیمارستان دالاهو نیز اشاره کرد و افزود: با پیگیری‌های مکرر اعتبار لازم برای اجرای فاز اول بیمارستان دالاهو نیز تامین شده و ظرف یک ماه آینده، پیمانکار طرح نیز مشخص می شود.