معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: بیش از ۹ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری کرونا در استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند. به گزارش نسیم کرمانشاه، هدایت حاتمی با تبریک نیمه شعبان اظهار داشت: اصناف ظرفیت ویژه ای در تامین و توزیع کالا دارد و در حل مسائل روزمره مردم و توسعه کشور […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: بیش از ۹ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری کرونا در استان کرمانشاه ثبت نام کرده اند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، هدایت حاتمی با تبریک نیمه شعبان اظهار داشت:
اصناف ظرفیت ویژه ای در تامین و توزیع کالا دارد و در حل مسائل روزمره مردم و توسعه کشور و استان نیز پیشرو می باشد.

وی گفت: اصناف و روسای اتحادیه در سال جاری کسب مجوز برای واحدهای صنفی را در دستور کار خود قرار دهند و امیدواریم با تلاش اتحادیه ها شاهد فعالیت واحدهای غیر مجاز در سطح استان نباشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تاکید داشت: تاکنون ۹ هزار ۲۴۸ نفر در سامانه بیمه بیکاری استان ثبت نام کردند که در این رابطه در چارچوب تصمیمات ملی پیش خواهیم رفت.

وی افزود: دولت در حال حاضر با شیوه های مختلف از جمله؛ وام، کمک اعتباری و یارانه به بازار و مردم کمک می کند و تا جایی که امکان دارد از اصناف حمایت خواهیم کرد.

حاتمی در پایان بیان داشت: تامین ماسک واحدهای صنفی را در دستور کار قرار خواهیم داد و در ادامه با رعایت پروتکل های بهداشتی از طرف اصناف بر شرایط کنونی غلبه خواهیم کرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از اصناف و بازاریان گفت؛ انتظار داریم اصناف و بازاریان همچون گذشته با رعایت مصوبات ستاد مدیریت کرونا در این شرایط سخت دولت و مردم را یاری نمایند.