مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: ۱۳۳ طرح مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۲۶۰.۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به مناسبت دهه مبارک فجر در مخابرات منطقه کرمانشاه به بهره برداری می رسد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه، مهندس قبادیان با اعلام این خبر افزود: این پروژه ها شامل نصب و راه اندازی […]

مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: ۱۳۳ طرح مخابراتی با اعتباری بالغ بر ۲۶۰.۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به مناسبت دهه مبارک فجر در مخابرات منطقه کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کرمانشاه، مهندس قبادیان با اعلام این خبر افزود: این پروژه ها شامل نصب و راه اندازی ۶ نقطه سایت جدید، تکمیل پوشش و ارتقاء تکنولوژی ۸۶ سایت ، SWAP GSM TO MCI برروی ۱۹ سایت و CWDM بر روی ۶ لینک می باشد.

وی در ادامه اعلام کرد : همچنین ۲ دستگاه کافو نوری، ۵ دستگاه مینی کافو و ۳ مورد توسعه شبکه از دیگر پروژه های بهره برداری شده در این ایام مبارک می باشد.

مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه در ادامه بهره برداری از ۶ پروژه فیبرنوری در سطح استان که مجموعاً ۱۰۰ کیلومتر را شامل میشود از پروژه های حائز اهمیت عنوان نمود.

وی در پایان با گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر، پروژه های مخابراتی را که در سطح استان به بهره برداری میرسند را در راستای رضایتمندی مردم و ارتقاء سطح کیفیت ارتباطات اعلام کرد .