نشست هیات اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با موضوع حقوق عامه،حقوق شهری و شهروندی در شهرداری کرمانشاه برگزار شد. 

به گزارش نسیم کرمانشاه، رسول بهرامی پور در نشست هیات اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با موضوع حقوق عامه،حقوق شهری و شهروندی در شهرداری کرمانشاه برگزار شد، پیرامون نقش آفرینی حقوق دانان بسیجی در کمک به مدیریت شهری به منظور حفظ حقوق شهری و شهروندی سخن گفت و ادامه داد: حقوق دانان بسیجی ظرفیت بسیار مناسبی در جهت ارایه خدمات مشاوره تخصصی به همه ادارات و نهادها به منظور گره گشایی از مشکلات مردم و النهایه کمک به حفظ اعتماد عمومی مردم نسبت به حاکمیت است که امیدواریم همه ادارات و شهرداری از این ظرفیت استفاده نمایند.

وی با اعلام آمادگی سازمان بسیج حقوق دانان استان برای همکاری تخصصی با شهرداری کرمانشاه گفت : امیدواریم با تشکیل کارگروه مشترک شهرداری و بسیج حقوق دانان با احصای مصادیق جهات همکاری بتوانیم نقش آفرینی موثری در جهت کمک به مدیریت شهری داشته باشیم.

بهرامی پور همچنین از اعلام گزارشات موارد تضییع حقوق عامه به دادستانی استان خبر داد و گفت: هر جا نقض حقوق عامه و ترک فعل دستگاه های مختلف که منتج به تضییع حقوق عامه می شود ، به بسیج حقوق دانان واصل شود به فوریت به مدعی العموم منعکس و مطالبه گر برخورد قاطع و انقلابی با تضییع کنندگان حقوق عامه خواهیم بود.

بهرامی پور همچنین از میزبانی شهرداری کرمانشاه در نشست هیات اندیشه ورز امروز و همکاری های شهرداری در برگزاری برنامه های سازمان بسیج حقوقدانان تقدیر کرد.

در این جلسه دکتر نوروزی شهردار کرمانشاه با استقبال از کمک های سازمان بسیج حقوق دانان اظهار داشت: بسیج حقوق دانان از سازمان های تخصصی بسیج است که خودم سال هاست توفیق حضور در بسیج حقوق دانان تهران را دارم.

دکتر نوروزی با بیان اینکه رسالت همه ما در حکومت اسلامی خدمت به مردم است افزود: پیشگیری از تخلفات شهری در دستور کار شهرداری قرار دارد و با ارایه برنامه های مختلف در جهت خدمت به مردم حرکت میکنیم و در این مسیر از نظرات تخصصی حقوق دانان بسیجی استفاده خواهیم کرد.

وی با اعلام آمادگی شهرداری برای برگزاری همایش ها و کارگروه های مشترک با بسیج حقوق دانان ابراز امیدواری کرد با نتایج حاصله از این برنامه ها بتوانیم در حوزه خدمات شهری و خدمت به مردم گام های موثری برداریم.

شهردار کرمانشاه در پایان از حضور حقوق دانان بسیجی و برگزاری جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در شهرداری کرمانشاه تقدیر کرد.

در این جلسه اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه به ارایه نظرات تخصصی پیرامون حقوق عامه ، حقوق شهری و شهروندی پرداختند.