مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی توسط اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه طی امروز و فردا(۱۹و۲۰ تیرماه) برگزار می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی اظهار داشت: امروز ویروس منحوس کرونا بشر مغرور و غافل از همه چیز را چنان در هم پیچیده است که […]

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآنی توسط اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه طی امروز و فردا(۱۹و۲۰ تیرماه) برگزار می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی اظهار داشت:
امروز ویروس منحوس کرونا بشر مغرور و غافل از همه چیز را چنان در هم پیچیده است که چندین ماه بشر را گرفتار کرده و انسان با مشاهده بلای این ویروس به ضعف بشر پی خواهد برد.

وی بیان داشت: در ایام بلا باید به خدا پناه برده و به ریسمان خدا چنگ بزنیم به طوری که این بلا ها گاهی پله ای برای نزدیک شدن و وصل شدن به خداست که الان وقت برگشتن به دامن قرآن نیز می باشد.

مدیر کل اوقات و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: در زمان بلای کنونی پناهگاه ما دعا و قرآن است به طوری که برگشت بشریت به دامان معنویت و وارد شدن به حریم قرآن کریم است که آرامش روحی و روانی به بشر می دهد.

وی افزود: در زمان ویروس کرونا همکاران ما در کوچه و خیابان به توزیع ماسک و اقلام بهداشتی و ضد عفونی کردن سطح شهر پرداخته و همچنین با حضور در درب منازل برخی نیازمندان به کمک رسانی به آنها اقدام نمودند.

صالحی اظهار داشت: از واحد قرآنی اداره کل و همچنین شهرستان های استان تشکر و قدردانی می کنم که با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مسابقات قرآنی را برگزار کردند.

گفتنی است مسابقات قرآنی استان کرمانشاه به همت اداره اوقاف وامور خیریه ناحیه یک و دو در دو بخش خواهران و برادران در روز های پنج شنبه و جمعه جاری برگزار می شود.