برگزاری پنل تخصصی “تعامل صنعت و دانشگاه، اقتصاد دانش‌بنیان، دانش پیشران، آینده‌نگاری “

  پرینت
شناسه خبر : 22479 | تاریخ انتشار : 03 دی 1401 - 21:18 |
پنل تخصصی اقتصاد دانش‌بنیان، دانش پیشران، آینده‌نگاری، تعامل صنعت و دانشگاه به عنوان دومین پنل همایش تعامل صنعت و دانشگاه در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد.

 ضرورت آینده‌نگاری دانش‌های پیشران به عنوان مکانیسم هماهنگ کننده صنعت و دانشگاه، مقایسه تطبیقی ساختار و عملکرد دفاتر انتقال تکنولوژی در ایران و دانشگاه‏های منتخب جهان، هم‌آیندی صنعت و دانشگاه در راستای اقتصاد دانش‌بنیان و ارزیابی پیشران های تعامل صنعت و دانشگاه در جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان چهار محور اصلی بود که در این پنل مطرح شد.

ریاست این پنل را دکتر سهراب دل انگیزان و سخنرانی آن را دکتر سیدمحمدباقر نجفی ( دانشیار گروه اقتصاد، دانشگاه رازی)، ، دکتر فرزانه نوری( پژوهشگر پسادکتری، گروه مدیریت و کارآفرینی، دانشگاه رازی)، منصوره صراطی شیرازی( استادیار موسسه پایش علم و فناوری) و  علیرضا انسانی ( شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه) بر عهده داشتند.
در این پنل تخصصی که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، مقالاتی از هر دو بخش صنعت و دانشگاه ارائه گردید.
برای این همایش سه پنل تخصصی شامل مساله شناسی و مدل‌های تعامل صنعت و دانشگاه، تعامل صنعت و دانشگاه و اقتصاد دانش بنیان و تعامل صنعت و دانشگاه و بهبود فضای کسب و کار در نظر گرفته شده است.
هفتمین همایش ملی تعامل صنعت ودانشگاه به میزبانی کرمانشاه و با حضور مدعوین از سراسر کشور، دوم و سوم دی ماه در کرمانشاه در حال برگزاری است.

اخبار مشابه
افزایش ١٠ درصدی حجم آب سدهای کرمانشاه نسبت به سال گذشته
کشاورزان نیازمند توجه ویژه هستند
اعضای هیات مدیره انجمن ارگانیک کرمانشاه انتخاب شدند
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.