برگزاری پنل تخصصی “تعامل صنعت و دانشگاه، اقتصاد دانش‌بنیان، دانش پیشران، آینده‌نگاری “

  پرینت
شناسه خبر : 22479 | تاریخ انتشار : 03 دی 1401 - 21:18 |
پنل تخصصی اقتصاد دانش‌بنیان، دانش پیشران، آینده‌نگاری، تعامل صنعت و دانشگاه به عنوان دومین پنل همایش تعامل صنعت و دانشگاه در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد.

 ضرورت آینده‌نگاری دانش‌های پیشران به عنوان مکانیسم هماهنگ کننده صنعت و دانشگاه، مقایسه تطبیقی ساختار و عملکرد دفاتر انتقال تکنولوژی در ایران و دانشگاه‏های منتخب جهان، هم‌آیندی صنعت و دانشگاه در راستای اقتصاد دانش‌بنیان و ارزیابی پیشران های تعامل صنعت و دانشگاه در جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان چهار محور اصلی بود که در این پنل مطرح شد.

ریاست این پنل را دکتر سهراب دل انگیزان و سخنرانی آن را دکتر سیدمحمدباقر نجفی ( دانشیار گروه اقتصاد، دانشگاه رازی)، ، دکتر فرزانه نوری( پژوهشگر پسادکتری، گروه مدیریت و کارآفرینی، دانشگاه رازی)، منصوره صراطی شیرازی( استادیار موسسه پایش علم و فناوری) و  علیرضا انسانی ( شرکت توسعه صنایع چاپ و بسته بندی کرمانشاه) بر عهده داشتند.
در این پنل تخصصی که در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، مقالاتی از هر دو بخش صنعت و دانشگاه ارائه گردید.
برای این همایش سه پنل تخصصی شامل مساله شناسی و مدل‌های تعامل صنعت و دانشگاه، تعامل صنعت و دانشگاه و اقتصاد دانش بنیان و تعامل صنعت و دانشگاه و بهبود فضای کسب و کار در نظر گرفته شده است.
هفتمین همایش ملی تعامل صنعت ودانشگاه به میزبانی کرمانشاه و با حضور مدعوین از سراسر کشور، دوم و سوم دی ماه در کرمانشاه در حال برگزاری است.

اخبار مشابه
انگور یاقوتی کرمانشاه روانه بازار شد
اجرای طرح «نجما» در کرمانشاه
پیام دکتر حمیدرضا امیری بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.