دومین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در مخابرات منطقه کرمانشاه برگزار شد .

به گزارش نسیم کرمانشاه، این مراسم به صورت زنده در گلزار شهدای کرمان و در جوار مزار شهید سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار گردید و کارکنان مخابرات استان های سراسر کشور از طریق ویدیو کنفرانس در این مراسم شرکت کردند.
بر اساس همین گزارش ، در این مراسم ابتدا مهندس بیدخام ، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن به ویژه شهیدحاج قاسم سلیمانی، به اعلام رئوس برنامه‌ها پرداخت .
سپس مهندس سلطانی، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران طی سخنانی به تبیین اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر پرداخت و افزود :
همه مابایستی طوری عمل کنیم که ادامه دهنده راه شهدای عزیز باشیم .
وی با بیان اینکه تاکیدات مقام معظم رهبری بر پیروی از راه نورانی شهدا، نشانگر اهمیت این موضوع است که وظیفه همه ما تداوم راه این عزیزان است افزود:
شهید سلیمانی از یک فرمانده قوی به محبوب دلها تبدیل شدواین امرازاخلاص وایمان قوی این عزیزبزرگوارسرچشمه میگیرد.
وی با اشاره به تواضع شهید سلیمانی گفت:
همین خصلت موجب شد تاشهیدسلیمانی ازیک فرمانده ارشد که هیچگاه به دنبال شهرت نبود، فردی جهانی بسازد و الگویی شود برای تمام آزادگان جهان.
گفتنی است در این مراسم که به صورت مجازی در سالن ویدئو کنفرانس مخابرات استان برگزار شد ، دکتر امیری سرپرست مخابرات منطقه کرمانشاه و جمعی از مدیران و مسئولین وبسیجیان مخابرات استان کرمانشاه نیز حضور داشتند.