مراسم افتتاحیه میز ارتباطات مردمی صنعت آب و برق استان کرمانشاه با حضور نمایندگان تام الاختیار وزارت نیرو و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب و دیگر مدیران عامل صنعت آب و برق استان برگزار شد.
به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی، مهندس ″علی اسدی″ مدیرعامل این شرکت در حاشیه این مراسم گفت: همزمان با سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران میز ارتباطات مردمی صنعت آب و برق استان کرمانشاه دایر شد.
وی افزود: دکتر حیدری و خانم مهندس کارگر نجفی نمایندگان تام‌الاختیار وزارت نیرو با حضور در این محل پاسخگوی درخواست‌های مردم شریف استان کرمانشاه خواهند بود.
مهندس اسدی خاطرنشان ساخت: مردم شریف استان می‌توانند در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۲۲ و ۲۳ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۸ الی ۱۸ در محل میز ارتباطات مردمی صنعت آب و برق به آدرس کرمانشاه- خیابان شهید امجدیان(سیلو)- روبروی میدان بار- مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی غرب حضور یابند و درخواست‌های خود را مطرح نمایند.
وی ابراز داشت: این میز ارتباطی با هدف تسریع در پاسخگویی به درخواست‌های مردم شریف استان دایر شده است.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: خدمتگزاران مردم شریف استان در این شرکت در میز شماره ۳ این سالن مستقر هستند و آماده پاسخگویی به درخواست‌های آنان در حوزه فعالیت‌های این شرکت می‌باشند.