برگزاری مجمع عمومی موسسین خانه معدن استان کرمانشاه

  پرینت
شناسه خبر : 19811 | تاریخ انتشار : 19 اسفند 1400 - 17:56 |
حضور رئیس اتاق کرمانشاه، رئیس خانه معدن استان، معاون امور استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران، مدیر تشکل‌های اتاق ایران و تعدادی از فعالین حوزه معدن استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه در ابتدای این مجمع اظهار داشت: اگرچه نمی‌توان گفت کرمانشاه جز استان‌های معدنی کشور است اما پتانسیل‌های معدنی خوبی در کرمانشاه داریم و از همین رو خانه معدن نیز یکی از تشکل‌های مهم و توانمند استان به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه در کرمانشاه معدنکاران رشید و استخوان‌داری داریم که سال‌ها در این بخش فعالیت دارند، تاکید کرد: خانه معدن صدای رسای حوزه معدن استان است.

رئیس اتاق کرمانشاه ابراز امیدواری کرد با برگزاری مجمع عمومی موسسین خانه معدن استان کرمانشاه و تعیین هیات مدیره آن، شاهد پویایی و ارتقای اهداف این تشکل مهم باشیم.

در ادامه علیخانی معاون امور استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران نیز در این مجمع با بیان اینکه هویت اتاق بازرگانی ایران به بنگاه‌های اقتصادی عضو آن است، افزود: بر اساس ساختارهای قانونی اتاق بازرگانی از دو رکن اصلی تشکیل شده که شامل اتاق‌های بازرگانی استان‌ها و همچنین تشکل‌های اقتصادی است.

وی ادامه داد: تشکل‌های اقتصادی نقش بسزایی در تحقق اهداف اتاق بازرگانی دارند و می‌توانند در زمینه دادن پیشنهادات برای نهادهای تصمیم‌گیری در کشور موثر باشند.

معاون امور استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی از یک سو به عنوان صدای رسای بخش خصوصی برای بیان مشکلات و ارایه پیشنهادات از سوی فعالان اقتصادی برای قوای سه گانه محسوب می‌شود و از سوی دیگر مشاوره برای سه قوه را بر عهده دارد، تاکید کرد: تحقق شایسته این نقش‌ها صرفا با اتکا به تشکل‌های اقتصادی میسر است.

وی اضافه کرد: اتاق بازرگانی با اتکا به دیدگاه‌های تشکل‌ها می‌تواند صدای رسای بخش خصوصی باشد و به نقش مشورتی خود عمل کند.

معاون امور استان‌ها و تشکل‌های اتاق ایران از تاکید اتاق ایران بر لزوم توسعه کمی و کیفی تشکل‌های اقتصادی در سراسر کشور یاد کرد و افزود: یکی از مهمترین تشکل‌ها مربوط به حوزه معدن است که سهم بسزایی در اقتصاد کشور دارد.

به گفته علیخانی، با توجه به معادن گستره و صنایع معدنی بزرگی که در کشور داریم، تشکل‌های حوزه معدن از تشکل‌های با اهمیت محسوب می‌شوند و از همین رو گسترش تشکل‌های حوزه معدنی در  اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور در برنامه است.

وی ادامه داد: تشکل‌های حوزه معدن، می‌توانند صدای رسای بخش معدن باشند تا مشکلات این حوزه را بتوان به گوش حوزه های تصمیم‌گیری کلان کشور رساند.

مجمع عمومی موسسین خانه معدن استان کرمانشاه با حضور ۳۰ نفر از ۴۷ نفری که واجد شرایط بودند تشکیل شد.

در این مجمع هفت نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و دو نفر به عنوان عضو علی‌البدل برای مدت سه سال انتخاب شدند.

محمدعارف ابراهیمی با ۲۹ رای، محمدرضا کارگر با ۲۶ رای، ابراهیم امیدی با ۲۴ رای، بهروز چاره جو با ۲۴ رای، احسان مردانی مرجانی با ۲۳ رای، غلامرضا کریمی با ۲۲ رای و علی محمد امیریان با ۲۰ رای به عنوان اعضای اصلی و امیر زرگوش با هفت رای و سعید رضا جعفری با پنج رای به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره خانه معدن کرمانشاه انتخاب شدند.

همچنین مهدی محمودی با ۱۹ رای و جهانبخش حاتمی با ۹ رای به عنوان بازرس انتخاب شدند.

به علاوه اتاق کرمانشاه تقبل کرد، برای مدت یکسال دفتر این تشکل را در اختیار آنها قرار دهد.

اخبار مشابه
افتتاح گاز رسانی به ۷ روستا و یک واحد تولیدی در شهرستان پاوه
بهره برداری از گاز رسانی به ۷ روستای پاوه
تعیین ١٠٠ نقطه در شهر کرمانشاه برای انجام تبلیغات محیطی انتخابات یازده اسفند  
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.