این پایگاه ها در راستای پویش مشق مهر و با عنایت به ضرورت تامین و توزیع نوشت افزار برای فرزندان تحت پوشش سازمان بهزیستی در آستانه سال تحصیلی جدید و در روز بیستم شهریور سال جاری در شهرستان های تابعه برپا می شود.


به گزارش نسیم کرمانشاه، دکتر فرحناز محمدی با اعلام این خبر گفت: مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار به استان برای دانش اموزان نیازمند ابلاغ شده است اما با توجه به گزارشات مددکاری دانش آموزان محروم این مبلغ پاسخگویی آنان نیست و نیازمند کمک خیرخواهانه مردم نوعدوست هستیم
وی افزود: علاوه بر این تفاهم نامه‌ای نیز با بنیاد قلم چی جهت بهره مندی دانش آموزان واجد شرایط از ظرفیت های این بنیاد فراهم شده است.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود برای ۱۸۱۲ دانش آموز دارای معلولیت و ۸۸۳ دانش آموز حوزه حمایتی بر اساس دستورالعمل مالی درخواست اعتبار شده است که در صورت تامین  پرداخت خواهد شد.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در پایان اظهار داشت: همه ما می دانیم این مبالغ با توجه به شرایط جامعه و نیاز دانش آموزان کفاف هزینه های مدرسه را نخواهد کرد و خیلی از دانش آموزان چشم به دستان پر مهر شما دوخته اند و امید دارند مانند دیگر دانش آموزان همکلاسی خود از شرایط برابری برخوردار باشند و بتوانند آینده ای روشن را برای خود خانواده و جامعه بسازند.