به‌مناسبت آغاز هفته وحدت نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده جشنواره‌های بین‌المللی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، هم‌زمان با حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته وحدت، نمایشگاهی از آثار نقاشی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری […]

به‌مناسبت آغاز هفته وحدت نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده جشنواره‌های بین‌المللی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، هم‌زمان با حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته وحدت، نمایشگاهی از آثار نقاشی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برپا می‌شود.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: طی جلسه‌ای که با مسئولان محترم سازمان فرهنگی، اجتماعی و وررزشی شهرداری کرمانشاه داشته‌ایم، قرار است که برنامه‌های مشترک و مختلفی را در زمینه‌های فرهنگی و هنری و در زمان شیوع بیماری کرونا برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی برگزار کنیم.

فتاحی همچنین گفت: یکی از برنامه‌هایی که با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه برگزار می‌شود، نمایشگاه نقاشی آثار منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در جشنواره‌های بین‌المللی است.

مدیرکل کانون استان کرمانشاه افتتاح این نمایشگاه را هم‌زمان با هفته وحدت و آغاز ماه ربیع‌الاول اعلام کرد و افزود: در این نمایشگاه با عنوان “بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم” برگزار می‌شود، نزدیک به سی اثر منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده مسابقه های بین‌المللی، از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹، به مدت یک هفته و در محل سی‌متری دوم، پارک درخشان، فرهنگسرای کوثر آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.