فرماندار کرمانشاه از برپایی نمایشگاه صنایع دستی سراب سرین در این شهرستان خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر، فضل الله رنجبر صبح امروز دوشنبه در نشست شورای اداری که در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد ابراز داشت: تحریم ها باعث شده شرایط اقتصادی سختی رقم بخورد. وی افزود: در این شرایط با […]

فرماندار کرمانشاه از برپایی نمایشگاه صنایع دستی سراب سرین در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر، فضل الله رنجبر صبح امروز دوشنبه در نشست شورای اداری که در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد ابراز داشت: تحریم ها باعث شده شرایط اقتصادی سختی رقم بخورد.

وی افزود: در این شرایط با تکیه بر اصل وحدت و اطاعت از رهبری و همچنین حمایت از دولت و تکیه بر شعار رونق تولید با کار مضاعف می توانیم موجبات امید را برای مردم فراهم کرده و نابودی دشمن را رقم بزنیم.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به بارندگی‌های خوبی که در بهار امسال داشتیم گفت: این بارندگی‌ها سبب شده پوشش گیاهی خوبی در مراتع و جنگل‌های داشته باشیم.

وی بیان داشت: روزانه چندین آتش‌سوزی در سطح مراتع و جنگل ها داریم که لازم است رسانه ها در این زمینه با اطلاع رسانی کمک کنند تا مردم و کسانی که در مراتع و جنگل ها حضور می یابند با روشن کردن آتش سبب نابودی فضای سبز نشوند.

رنجبر تاکید کرد: تا پایان فصل گرما همه دستگاه های مربوطه از جمله محیط زیست، منابع طبیعی، نیروهای نظامی و انتظامی در آمادا باش کامل باشند.

وی گفت: شعار اصلی امسال اشتغال و رونق تولید است که برای رسیدن به خودکفایی و حل مشکل بیکاری باید نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم تا شاهد کاهش بیکاری باشیم.

فرماندار کرمانشاه اذعان داشت: در این شرایط که ورود سرمایه گذاران به استان رقم خورده است باید تلاش کنیم تا شرایطی فراهم شود که زمینه ماندگاری سرمایه‌گذاران در استان مهیا شود.

وی تصریح کرد: ضمن نگه داشتن حرمت سرمایه‌گذاران باید مدیران پا به پای آنها حرکت کنند و زمینه تسهیلگری برای کسب مجوز آنها را رقم بزنند.

رنجبر در ادامه از تاقبستان به عنوان یکی از ظرفیت های مهم در بحث گردشگری نام برد و بیان داشت: همه باید تلاش کنیم تا ساماندهی طرح جامع گردشگری تاق بستان شتاب بیشتری بگیرد و در این زمینه مطالبه گر باشیم.

وی با بیان اینکه جشنواره ملی پویانمایی از ۱۸ تا ۲۱ تیرماه در استان کرمانشاه اجرا خواهد شد، افزود: این طرح با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و شادابی برگزار می شود که ضروری است همه دستگاهها در این زمینه مشارکت داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه همچنین گفت: نمایشگاه صنایع دستی سراب سرین نیز به زودی برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم سراب نیلوفر با ورود بخش خصوصی رونق بگیرد و شاهد راه اندازی امکانات تفریحی و توریستی در این منطقه باشیم، بیان داشت: برای احیای سراب یاوری نیز آمادگی داریم که بخش خصوصی ورود پیدا کند.