در بازدید مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه از شهرستان اسلام آبادغرب روند ترمیم‌ و بازسازی شبکه کابل و پست های مخابرات درمحله های مختلف این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش نسیم کرمانشاه، در این بازدید مهندس قبادیان ابتدا در اداره مخابرات شهرستان حضور یافت و پس از بازدید از بخشهای فنی مرکز مخابرات، مهندس جعفری […]

در بازدید مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه از شهرستان اسلام آبادغرب روند ترمیم‌ و بازسازی شبکه کابل و پست های مخابرات درمحله های مختلف این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش نسیم کرمانشاه، در این بازدید مهندس قبادیان ابتدا در اداره مخابرات شهرستان حضور یافت و پس از بازدید از بخشهای فنی مرکز مخابرات، مهندس جعفری رئیس اداره مخابرات شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه توسعه شبکه کابل در سطح شهرستان و روستاهای تابعه ارائه نمود.

مهندس قبادیان که معاون شبکه و رئیس اداره حراست مخابرات استان وی را همراهی می کردند، ضمن بازدید از محلات مختلف شهرستان، ضمن تشکر از زحمات شبانه روزی پرسنل زحمتکش مخابرات، بر ترمیم و بازسازی شبکه ارتباطی در کمترین زمان ممکن و جلوگیری از قطع ارتباط مشترکین تاکید نمود.

وی همچنین از نزدیک مشکلات تعدادی از مشترکین که درمحل حضور داشتند را بررسی و دستور پیگیری لازم را صادر نمود.