همایش کارشناسان اوراماناتی شاغل در بخش دولتی و خصوصی مرکز استان کرمانشاه و در ادامه همایش کارشناسان اوراماناتی شاغل در پایتخت ایران می تواند گامی بلند در ایجاد کانال ارتباطی فکری - مشورتی و اجرایی نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی باشد. گامی که بی شک به توسعه پایدار منطقه و استان کرمانشاه و جذب مشارکت حداکثری نخبگان و کارشناسان هر چهار شهرستان اورامانات یعنی پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی، ختم می شود.

کارشناسان اوراماناتی می توانند بازوی توانمند نماینده در مرکز استان و پایتخت باشند تا نماینده بهتر و بیشتر به آرزوهای جامعە اورامانات جامه عمل بپوشاند و مطالبات آنها را جدی و علمی تر و بر اساس قوانین جاری مملکت، در ادارات مرکز استان و تهران پیگیری و رصد نموده و در ادامه کمیت و کیفیت عملکرد دولت در منطقه را ارتقا بخشد.

 

بی شک نظرات کارشناسان اوراماناتی دغدغه‌مند در توسعه پایدار اورامانات می تواند راه را نشان داده و چراغی پرفروغ برای نماینده و مردم منطقه روشن نماید تا چهره نامطلوب محرومیت ها از منطقه رخت بر بندد و رفاه نسبی و زیرساخت مناسب در شان مردم منطقه اعم از بهداشت، درمان، جاده ها، راه های ارتباطی سخت افزاری و نرم افزاری ، آموزش و فرهنگ فراهم گردد.

 

این همایش می تواند هر سال در سرسرای سالن شهدای استانداری کرمانشاه برگزار گردد و مسئولین کلان استانی هم در آن حضور یافته و گوش مسئولین با مطالبات برحق مردم منطقه آشنا گردد و در ادامه نماینده محترم مردم در مجلس پیگیر این مطالبات کارشناسی شده در استان و پایتخت باشد.

 

به امید اوراماناتی سربلند و آباد.

دکتر محمد آشنا عباس منش

۲۶ فروردین ۱۴۰۳، کرمانشاه

  • نویسنده : دکتر محمدآشنا عباس منش