استاندار کرمانشاه گفت: امسال که روز پرستار و شب یلدا همزمان شده حداقل بخاطر تقدیر از پرستاران عزیز دورهمی شب یلدا را حذف کنیم. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند با تبریک روز پرستار اظهار امیدواری کرد؛ در آینده نزدیک روزی را به عنوان تجلیل از این عزیزان در نظر بگیریم. وی افزود: همزمانی روز […]

استاندار کرمانشاه گفت: امسال که روز پرستار و شب یلدا همزمان شده حداقل بخاطر تقدیر از پرستاران عزیز دورهمی شب یلدا را حذف کنیم.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند با تبریک روز پرستار اظهار امیدواری کرد؛ در آینده نزدیک روزی را به عنوان تجلیل از این عزیزان در نظر بگیریم.

وی افزود: همزمانی روز پرستار و شب یلدا امسال پیامی دارد و پیام آن این است که هر کس که پرستاران را دوست دارد و تلاش و خدمات آنها بویژه در زمان کرونا را می بیند دورهمی شب یلدای امسال را حذف کند.

استاندار کرمانشاه گفت: روند کرونای استان در حال حاضر رو به کاهش است و این از زحمات و تلاش مردم، مسئولان، اصناف و دیگر قشرها بود که باعث کاهش سیر صعودی کرونا در این روزها شدند.

وی افزود: قطعا طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که در استان به صورت پایلوت در اجرا شد نیز در زمینه کاهش آمار مبتلایان کرونا در استان تاثیر مثبتی داشت.

بازوند در ادامه در مورد تالارداران استان که مدت مدیدی کسب و کار آنها تعطیل بوده است اظهار داشت: بازگشایی تالارها در کمیته ای با حضور برخی مسئولان بررسی خواهد شد تا با تشکیل این کمیته و مصوبات آن منجر به بازگشایی یا عدم بازگشایی آنها باشد.

خبرنگار: محمد فرجی کاشانتویی