ایرسا- فرماندار شهرستان روانسر از پیگیری و تحقق مطالبات مردمی در حوزه های مختلف ابراز امیدواری کرد و گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی این شهرستان 145 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است. 

به گزارش نسیم کرمانشاه، سعدی مصطفی زاده در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان روانسر که پیش از ظهر امروز با حضور تعدادی از مسئولان شهرستان انجام شد، اظهار کرد: در حوزه آبفا ۴ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۵/۲۵ میلیارد تومان در حال انجام است.

وی افزود: پروژه شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب محله گل سفید با تعهدات ۵ کیلومتر با صرف پنج میلیارد تومان در دست اقدام است.

مصطفی زاده با بیان اینکه آبرسانی مجتمع سلکان که شامل ۷ روستا با پیشرفت ۷۰ درصدی و اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان در حال انجام است. گفت: آبرسانی به محله صالح آباد و آبرسانی مجتمع حسن آباد با اعتباری بالغ بر ۵/۲ و ۳ میلیارد تومان در حال انجام است.

فرماندار شهرستان روانسر به اقدامات در حال انجام حوزه مسکن ملی و عمرانی روستا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: دوازده میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان در حوزه تسهیلات و اعتبارات مسکن ملی پرداخت شده است.

مصطفی زاده گفت: شروع عملیات اجرایی گمانه زنی پروژه ۳۴۰ واحدی مسکن ملی، شروع عملیات اجرایی نازک کردی پروژه ۸۰ واحدی و آسفالت ۴ هزار متر مربع از معابر روستایی نهرابی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان در حال پیگیری و انجام است.

وی از پیگیری شروع عملیات اجرایی پروژه های آسفالت روستایی از محل قیر تهاتر شامل ۷ روستای ( زیرجوبی، مرداد آباد، تازه آباد سریاس، شوربلاغ، تپه کوئیک، میرعزیزی، خرم آباد علیا) با اعتباری حدود هفت میلیارد تومان خبر داد و بیان کرد: همچنین پیگیر اجرای پروژه های عمرانی در ۴ روستا ( سمنگان، مامنان علیا، زرین چقا و قوری قلعه) با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هستیم.

به گفته فرماندار شهرستان روانسر سه پروژه مهم و تاثیرگذار با اعتباری بالغ بر ۱۲۵ میلیارد تومان در حوزه راهداری در حال انجام است.

مصطفی زاده از روکش آسفالت محور اصلی روانسر به کرمانشاه در قالب ۲ پروژه عمرانی به میزان ۲۲ کیلومتر با اعتباری بالغ بر نود میلیارد تومان و با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی خبر داد و گفت: ۲/۸ کیلومتر بازیافت سرد و لکه گیری روکش آسفالت محور روانسر به کوزران با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان با پیشرفت ۲۵ درصدی در حال انجام است.