‍ ‍ خداداد مقبلی معاون فنی و اجرایی سازمان در سفر به استان کرمانشاه در جریان وضعیت راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان قرار گرفت. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ وی در بازدید از پایانه های مرزی خسروی و پرویز خان، از اقدامات انجام شده در پایانه مرزی خسروی برای تسهیل تردد زوار […]

‍ ‍

خداداد مقبلی معاون فنی و اجرایی سازمان در سفر به استان کرمانشاه در جریان وضعیت راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان قرار گرفت.
به گزارش نسیم کرمانشاه؛ وی در بازدید از پایانه های مرزی خسروی و پرویز خان، از اقدامات انجام شده در پایانه مرزی خسروی برای تسهیل تردد زوار اربعین حسینی (ع) اظهار رضایت کرد.
مقبلی با حضور در پایانه مرزی پرویزخان، مشکلات این پایانه را بررسی کرده و در خصوص تامین اعتبار تکمیل پایانه مرزی پرویز خان اعلام مساعدت کرد.
معاون فنی و اجرایی سازمان همچنین از راهدار خانه های اسلام آباد غرب، دالاهو و سرپل ذهاب بازدید کرده و با توجه به آسیب وارده در زلزله سرپل ذهاب، در خصوص رفع مشکلات این راهدارخانه ها مواردی را گوشزد کرد.
بر اساس این گزارش، وی همچنین در بازدید از امکانات و ماشین آلات مستقر در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های روانسر و جوانرود اظهار داشت:
باید در کوتاه ترین زمان، سرویس های لازم ماشین آلات برای عملیات برف روبی زمستانی انجام شود تا آمادگی کامل داشته باشند.
معاون فنی و اجرایی سازمان در خصوص روند عملیات روکش آسفالت استان کرمانشاه گفت:
اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است و طی بازدید از محور کمربندی شرقی کرمانشاه، موارد لازم برای رفع مشکلات به معاونت راهداری استان اعلام شد.
وی افزود: حفظ ایمنی راه ها و حریم محورها در بهترین شکل ممکن، از الویت های سازمان است.