مهندس فخاران مشاور رئیس و مدیر کل روابط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از استان کرمانشاه بازدید کرد.  به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، مهندس منصور فخاران مشاور رئیس و مدیر کل روابط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای […]

مهندس فخاران مشاور رئیس و مدیر کل روابط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از استان کرمانشاه بازدید کرد.

 به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه، مهندس منصور فخاران مشاور رئیس و مدیر کل روابط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از استان کرمانشاه بازدید کرد.

مهندس فخاران با تقدیر از فعالیت‌های روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: فعالیت مجموعه روابط عمومی این اداره کل در تعطیلات نوروز امسال و روزهای وقوع سیل برای انعکاس خدمات همکاران راهداری و حمل ونقل در بازگشایی راه‌ها و امدادرسانی به مردم سیل‌زده قابل تقدیر است.

وی با ابراز رضایت و خرسندی از فعالیت‌های اطلاع‌رسانی روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: نحوه پوشش رویدادها و تولید اخبار سازمان توسط روابط عمومی در سایت خبری و کانال‌های اطلاع‌رسانی رصد شده و در مجموع نحوه اطلاع‌رسانی مطلوب ارزیابی می‌شود.

مهندس فخاران در ادامه برنامه‌ها با حضور در صداوسیما استان کرمانشاه با دکتر افشین امیری مدیرکل صداوسیمای مرکز استان کرمانشاه دیدار و ‌گفتگو کرد که در این دیدار از همکاری صداوسیمای استانی برای پوشش خدمات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اهدای لوحی تقدیر شد.

وی در ادامه برنامه‌های خود با مدیرعامل خانه مطبوعات استان دیدار و در جلسه‌ای با شورای معاونین اداره کل راهداری وحمل نقل  استان کرمانشاه حضور یافت.