مدیرکل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران از شرکت پالایش نفت کرمانشاه در راستای نظارت برکیفیت سوخت های تولیدی بازدید بعمل آورد 

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه، محمد سجاد گازر، مدیرکل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه از شرکت پالایش نفت کرمانشاه بازدید به عمل آوردند. در این بازدید فرهاد کاویانی مدیرعامل محترم پالایشگاه و مدیران ارشد بخش‌ها، در خصوص وضعیت مصرف انرژی در پالایشگاه کرمانشاه مواردی را ذکر کردند. در ادامه کاویانی در خصوص مسئولیت اجتماعی و حفظ محیط زیست و سیانت از تولید مواردی را عنوان کرد. ایشان برخی از دلایل افزایش مصرف انرژی را اجرای طرح های محیط زیستی اعلام و توضیحاتی را در مورد طرح های کیفی سازی در دست اقدام پالایشگاه کرمانشاه ارائه نمود.

در ادامه مدیرکل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران نکاتی را در مورد استانداردهای موجود عنوان و خاطر نشان کرد در اصلاحیه های بعدی استانداردها شرایط پالایشگاه های باید مد نظر قرار بگیرد.

گازر اعلام کرد سازمان ملی استاندارد ایران علاوه بر نظارت بر بازرسی استانداردهای اجباری وظیفه نظارت بر کیفیت سوخت های تولیدی را بر عهده دارد در همین راستا کارشناسان اداره کل استاندارد کرمانشاه در حضور گازر و هیات همراه، از مخازن سوخت پالایشگاه جهت آزمایش، نمونه برداری کردند.

در انتهای بازدید گازر بر اجرای طرح های کیفی سازی در کشور تاکید کرد.