مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه به همراه فرماندار شهرستان صحنه از خط انتقال آب و تصفیه خانه فاضلاب این شهر بازدید بعمل آوردند

 

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه به همراه حیدری فرماندار شهرستان صحنه روز سه شنبه ۹۹/۱۱/۲۱ از پروژه های عمرانی و در دست اقدام شرکت آبفا در این شهرستان بازدید بعمل آورده و از نزدیک بر پیشرفت فیزیکی پروژه ها نظارت نمودند.

مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه در حاشیه این بازدید اظهار داشت، پروژه خط انتقال آب سراب صحنه که در هفته دولت سال جاری کلنگ زنی شد یکی از پروژه های مهم و در عین حال دشوار می باشد.

وی تاکید نمود خط انتقال آب سراب صحنه با توجه به اینکه از مسیر پر پیچ و خم چهارچشمه سراب صحنه می گذرد در برخی از نقاط بدلیل صعب العبور بودن باعث کند شدن پیشرفت فیزیکی می شود که با پشتکار و همت پرسنل معاونت بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفا استان و همچنین امور آبفا صحنه فعالیت ها جهت اتمام آن بصورت مستمر ادامه دارد.

کاکاوند در ادامه، از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر صحنه بازدید بعمل آورده و ضمن تقدیر از زحمات حوزه معاونت بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت بر سرعت بخشیدن به برنامه های عملیاتی تاکید داشت و اظهار نمود در صورت تخصیص اعتبار این پروژه که در پاییز سال ۹۸ و در قالب پویش هر هفته الف-ب-ایران کلنگی زنی شده است شاهد بهره برداری آن در سال ۱۴۰۰ خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در این سفر در ساختمان اداری امور آبفا این شهرستان حضور یافته و دقایقی را با پرسنل به گفتگو پرداخت و ضمن رضایت از عملکرد مثبت پرسنل این امور گفت، این عملکرد حاصل همدلی و همراهی شما با مدیر امور و همچنین خدمتگزاری صادقانه به مردم شریف شهرستان می باشد که امید است با توکل به خدا و همت و تلاش پرسنل امور آبفا شهرستان صحنه شاهد پیشرفت و پیشبرد اهداف شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در جهت رضایت پروردگار و همچنین مردم فهیم و فرهیخته این شهرستان باشیم.

کاکاوند در پایان از همکاری دکتر حیدری فرماندار پرتلاش و همچنین دکتر رضایی نماینده مردم شریف شهرستانهای شرقی استان و رهنمودهای حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خاص امیری امام جمعه معزز این شهرستان تقدیر و قدردانی نمود.