متولی مجموعه تفریحی گردشگری سراب نیلوفر کرمانشاه از بازدید روزانه حدود ۲۵۰۰ نفر از این مجموعه طی ایام نوروز خبرداد.

به گزارش نسیم کرمانشاه ؛ فرزاد کرمی متولی مجموعه تفریحی گردشگری سراب نیلوفر کرمانشاه با اشاره به شلوغی این روز‌های سراب نیلوفر کرمانشاه، گفت : در نوروز امسال شاهد استقبال بسیار خوب گردشگران از مجموعه تفریحی سراب نیلوفر هستیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه به واسطه بارش‌های اخیر، سراب کاملا پرآب شده و از طرفی ساماندهی این مجموعه رضایت گردشگران را به دنبال داشته است.

متولی سراب نیلوفر کرمانشاه تصریح کرد: تا پیش از شروع تعطیلات نوروز به منظور ساماندهی و بهسازی فضای سراب، اقدام به ترمیم سنگ فرش‌ها، احیاء فضای سبز موجود، رسیدگی به وضعیت سرویس‌های بهداشتی، جمع آوری سگ‌های ولگرد، نوسازی سیستم روشنایی، تجهیز نماز خانه و هرس درختان کردیم تا فضایی مطلوب را در این مجموعه زیبا بوجود بیاوریم.

وی اضافه کرد: شهربازی سراب نیلوفر را که از سال‌ها پیش متروکه شده بود، با نصب برخی از تجهیزات مانند قصربادی و ترامپولین کودکان دوباره احیاء کردیم.

کرمی تصریح کرد: ناوگان قایقرانی مجموعه برای استفاده بازدیدکنندگان از مجموعه مجدد فعال شده که این مسئله باعث خشنودی گردشگران شده است.

وی با بیان اینکه بخشی زیادی از بازدیدکنندگان از سراب نیلوفر از استان‌های مختلف کشور هستند، گفت: میهمان نوروزی از بازدید خود از این جاذبه طبیعی زیبا در کرمانشاه بسیار رضایت دارند.

به گفته این مسئول، ساعت بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری سراب نیلوفر هر روز از ساعت هشت صبح تا ۱۲ شب است و هزینه ورودی هر ماشین به داخل آن ۳۰ هزار تومان تمام می‌باشد.