مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب از بازدید بامدادی استاندار کرمانشاه و هیئت همراه از مرکز کنترل دیسپاچینگ و‌ راهبری شبکه برق غرب خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ علی اسدی در بازدید بامدادی دکتر محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه و هیئت همراه از مرکز کنترل دیسپاچینگ و‌ راهبری شبکه برق غرب ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت به تشریح وضعیت شبکه برق غرب کشور و اقدامات و فعالیت‌های مراکز کنترل دیسپاچینگ A.O.C و R.D.C پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به رشد ۲۰ درصدی مصرف برق صنایع استان نسبت به سال گذشته، ابراز داشت: این رشد مصرف نشان می‌دهد صنایع نه تنها از جانب شرکت برق منطقه‌ای غرب متحمل ضرر و زیان نشده‌اند بلکه این شرکت بیش از سهمیه ابلاغی از سوی وزارت نیرو به مشترکین صنعتی در غرب کشور و استان کرمانشاه کمک کرده و همیشه یاریگر صنعت استان ور شد و توسعه آن بوده است.

مهندس اسدی خاطرنشان ساخت: شرکت برق منطقه‌ای غرب از ابتدای روزهای اوج بار تا کنون برق هیچ کدام از مشترکین صنعتی استان کرمانشاه را قطع نکرده بلکه در ساعاتی محدود نسبت به کاهش ۲۰درصد از بار آنها اقدام و پس از عادی شدن وضعیت شبکه برق، مطابق مصوبه هیأت دولت اجازه استفاده بیشتر به صنایع را داده تا بتوانند نسبت به تولید بیشتر کالای خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: این شرکت در راستای تأمین برق مطمئن و پایدار غرب کشور در بخش‌های صنعت و خانگی در روزهای اوج بار سال ۱۴۰۲ با اتمام طرح‌های اولویت‌دار شبکه انتقال و فوق‌توزیع ‌‌و نیروگاهی و همچنین اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف برای صنایع، همه توان خود را برای پایداری شبکه برق و تحقق اهداف پیش‌بینیش ده به کار گرفته است.

در ادامه مهندس فرزاد کاظمی‌زنگنه رئیس اداره دیسپاچینگ واحد AOCمسئولیت کنترل و راهبری شبکه انتقال و مهندس سعید محمداصغری رئیس اداره دیسپاچینگ فوق‌توزیع R.D.Cمسئولیت کنترل و راهبری شبکه فوق‌توزیع در استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام را به‌طور کامل تشریح کردند.

گفتنی است دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه در این بازدید ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت و پرسنل شرکت برق منطقه‌ای غرب در حفظ امنیت و پایداری شبکه و تأمین برق مطمئن برای مردم تقدیر کرد.

شایان ذکر است در این بازدید دکتر علی شعبانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه و دکتر مهدی محمدی مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، دکتر صحرایی را همراهی می کردند.