‍ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از پخش فیلم ها و انیمیشن های دومین جشنواره ملی پویانمایی در هفت نقطه از این شهرستان خبر داد‌. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب، خسرو تمری گفت : بخش جنبی دومین جشنواره […]


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب از پخش فیلم ها و انیمیشن های دومین جشنواره ملی پویانمایی در هفت نقطه از این شهرستان خبر داد‌.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب، خسرو تمری گفت : بخش جنبی دومین جشنواره ملی پویانمایی و عروسکی از ۱۸ لغایت ۲۰ تیرماه در اسلام آبادغرب برگزار می شود.

وی بیان داشت: ۷ نقطه شهرستان برای این اکران ها مشخص شده و قرار است هر روز در نوبت های مختلف این فیلم پخش شوند و بازدید برای عموم رایگان است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب اظهار داشت: سالن شماره یک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در شهریار شهر ، سالن شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در شهرک ۱۰۳ هکتاری ، سالن سینما فرهنگیان آموزش و پرورش واقع در بلوار راه کربلا  هر روز از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و از ساعت ۱۸ الی ۲۰ اجرای برنامه خواهند داشت.

وی افزود: در مسکن مهر شرف آباد و پارک ولایت نیز این هر کدام دوشب شب پخش فیلم ها از ساعت ۳۰ :۲۱ الی ۳۰ : ۲۳ توسط معاونت فرهنگی سپاه ناحیه اسلام آبادغرب پخش خواهند شد.

تمری گفت: در شهر حمیل مجتمع یادگار امام ره و در دهستان شیان در کتابخانه شهدای شیان به مدت ۳ روز از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و ۱۸ الی ۲۰ این فیلم ها پخش می شوند.

وی در پایان تاکید داشت: باید از توجه جدی فرمانداری، سپاه ناحیه، نهاد کتابخانه های عمونی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نیروی انتظامی، بخشداری حمیل و بخشداری مرکزی، شورای شهر و شهرداری، دفتر نمایندگی صدا و سیما  در برگزاری این برنامه  تقدیر و تشکر نمایم.