هفتمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در آستانه ولادت با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) با اهدای ۳۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان برگزار شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه اظهار داشت: در این رزمایش تعداد ۳۰۰ بسته معیشتی با ارزشی معادل یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال توسط حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه میان خانواده های نیازمند کرمانشاه توزیع شد.

وی گفت: در حاشیه این رزمایش مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در مصاحبه با اشاره به اینکه در راستای نهضت مواسات و کمک مؤمنانه هفتمین مرحله است که سازمان بسیج حقوق دانان مبادرت به اجرای رزمایش کمک مؤمنانه می نماید، افزود:  در سال جاری  از ابتدای رزمایش کمک مومنانه تاکنون بیش از ۴۰۰۰ بسته معیشتی توسط سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با ارزشی معادل یک میلیارد و سیصد وسی و هشت هزار و صدهزار تومان بین افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه توزیع شده است.

وی در ادامه گفت: علاوه بر بسته های معیشتی کمک مؤمنانه ، حقوق دانان بسیجی خدمات مؤمنانه تخصصی از قبیل مشاوره حقوقی ، وکالت رایگان ، کارشناسی رایگان ، ثبت اسناد رسمی رایگان و … را دستور کار قرار داده که بحمدالله به شایستی انجام شده است و این اقدامات توسط مجمع خیرین حقوق دان بسیجی ادامه دارد.

رسول بهرامی پور در ادامه از اجرای یک مرحله دیگر کمک مومنانه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه  تا پایان سال خبر داد و گفت : به لطف الهی مرحله چهارم آزاد سازی زندانیان در قالب نهضت کمک مؤمنانه در آستانه سال جدید  اجرا خواهد شد و تعدادی از مردان و پدران به آغوش خانواده بر خواهند گشت .

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان همچنین از ارائه گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ این سازمان در رابطه با رزمایش کمک مؤمنانه در روزهای پایانی سال خبر داد .