رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در سی و پنجمین دوره مراسم معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی با حضور معاونت امور هماهنگی اقتصادی استاندار ،رئیس سازمان و مدیران سازمان در سالن شهدای دولت برگزار شد ضمن خیر مقدم به اعضا حاضر در جلسه گفت : یکی از دلایل برگزاری چنین جلساتی و در عین حال انتخاب نمونه های کشاورزی تلاش جهت افزایش ضریب دانش در عرصه کشاورزی و الگو گیری از تجربه های مفید کشاورزان نمونه و افزایش ضریب نفوذ دانش کشاورزی است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در سی و پنجمین دوره مراسم معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی با حضور معاونت امور هماهنگی اقتصادی استاندار ،رئیس سازمان و مدیران سازمان در سالن شهدای دولت برگزار شد ضمن خیر مقدم به اعضا حاضر در جلسه گفت : یکی از دلایل برگزاری چنین جلساتی و در عین حال انتخاب نمونه های کشاورزی تلاش جهت افزایش ضریب دانش در عرصه کشاورزی و الگو گیری از تجربه های مفید کشاورزان نمونه و افزایش ضریب نفوذ دانش کشاورزی است.

مهندس حاتمی در ادامه گفت: طی چند سال اخیر با حمایت مدیران ارشد استان توفیقات خوبی در عرصه کشاورزی استان حاصل شده است و امروز کشاورزی استان حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

حاتمی افزود : امروز میزبان ۷۷ نفر از نمونه های استانی هستیم که در ۹۰ رشته ملی رقابت داشته اند و در این رقابت ۱۰ نفر از کشاورزان موفق به کسب رتبه برتر شده اند.

حاتمی در ادامه با اشاره به تولیدات استان طی سال ۹۹ افزود : طی سال جاری موفق شدیم علی رغم محدودیت ها تولیدات استان را به ۵ میلیون ۷۸ هزار تن برسانیم و این مهم با تلاش چشمگیر کشاورزان و مدیران صورت گرفته و این در حالی است که تولیدات کشاورزی استان پیش از انقلاب ۸۰۰ هزار تن بوده است.