مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: اربعین ما امسال در خانه است و هیچگونه پذیرایی از زائران اربعین نخواهیم داشت. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب درخصوص مراسم اربعین، گفت: ما عقلانیت اسلام را در عمل و قول و تقریرمقام معظم رهبری در این ایام […]

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: اربعین ما امسال در خانه است و هیچگونه پذیرایی از زائران اربعین نخواهیم داشت.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب درخصوص مراسم اربعین، گفت: ما عقلانیت اسلام را در عمل و قول و تقریرمقام معظم رهبری در این ایام دیدیم،

وی افزود: ولایتمدار کسی است که تا چند قدمی خیمه فتنه رفت و چون امیرالمومنین (ع) گفت مالک برگرد، برگشت، لذا ما نمی پذیریم از کسی که عاشق امام حسین علیه السلام باشد و بعد خلاف‌ قول ولی امر رفتار کند.

مدیرکل اوقاف استان ادامه داد: علی رغم اینکه افتخار ما خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام است و استان کرمانشاه همواره خاک پای زوار را توتیای چشم خودکرده اما شرایط امسال خاص است و به گفته حضرت آقا اربعین ما امسال در خانه است و امسال هیچگونه خدمات رسانی در این زمینه نخواهیم داشت و این عین ولایتمداری است.