در آستانه فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب پیامی صادر کرد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس “علی اسدی” مدیرعامل این شرکت به‌مناسبت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، پیامی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:
“امروز قدس شریف از هر زمان دیگری به ما نزدیک‌تر است”
سلام و درود خدا بر معمار کبیر انقلاب اسلامی که با ابتکار بی‌نظیر خویش، همه دل‌های مسلمانان و بالأخص آزادگان جهان را به مثابه سیل‌های خروشان در جمعه پایانی ماه مبارک رمضان گرد هم آورد و با فریاد و نهیب اسلامیان بر سر شیاطین صهیونیستی، به مثابه جمرات به رمی آنان پرداخت.

متاسفانه امسال توفیق شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس را از دست دادیم ولی امیدوارم به‌زودی روزی فرا رسد که جهان از شر ویروس منحوس و خطرناک صهیونیست خلاصی یابد و قدس شریف به آغوش مسلمانان باز گردد و نماز جمعه‌ای پرصلابت و شورانگیز با محو صهیونیسم غاصب به امامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در مسجدالاقصی اقامه شود.

زیر پرچم ولایت، تا آزادی قدس شریف و تا ظهور خورشید ولایت عظمی، یاور مظلوم و دشمن ظالم؛ بوده، هستیم و خواهیم بود و یاد همه شهیدان انقلاب اسلامی و مدافعان حرم به‌خصوص سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌داریم.