مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از امدادرسانی به ۵۲ خودرو گرفتار در برف طی شبانه روز گذشته توسط راهداران کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی اظهار کرد: با توجه به استمرار فعالیت سامانه بارشی در استان کرمانشاه ۴۶ راهدارخانه با ۶۰۰ نیرو راهداری و ۴۸۰ دستگاه ماشین آلات استان درحال آماده‌باش هستند.

وی افزود: طی روز گذشته در اکثر شهرستان‌های استان کرمانشاه شاهد بارش برف و باران بودیم و هم اکنون نیز بارش خفیف برف در محور پاوه و سه راهی شهدا گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته با تلاش ۱۲۰ نیرو راهداری و به کارگیری ۷۹ دستگاه ماشین آلات سنگین یک هزار و ۱۵ کیلومتر عملیات برف روبی و ۷۴۰ تن عملیات نمک پاشی انجام گرفته است.

کرمی بیان کرد: همچنین ۲۱ مقطع نیز ریزش برداری و به ۵۲ دستگاه خودرو گرفتار در برف توسط نیروهای راهداری امداد رسانی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: مردم می‌توانند پیش از سفر و تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای تماس حاصل کرده و از آخرین وضعیت راه‌ها با خبر شوند.