وزير نيرو با اشاره به طراحي 140 اقدام اساسي براي تامين برق فصل گرم گفت: يك اقدام از 140 اقدام اساسي صنعت برق براي مردم شريف اتفاقات بسيار ويژه و مثبتي را رقم مي زد و يك خبر خوب است كه در هفته پيش رو و روز دوشنبه 11 ارديبهشت آن را به سمع و نظر مردم مي رسانيم.

به گزارش نسیم کرمانشاه و به نقل از پاون،”علی اکبر محرابیان” گفت: سال گذشته ما توانستیم، فصل گرم را بدون خاموشی بخش خانگی به اتمام برسانیم و همچنین نیاز صنعت و بخش کشاورزی به انرژی لازم برای تولید را تامین کنیم که رکوردهای افزایش تولید صنایعی نظیر فولاد و سیمان و همچنین تولید محصولات کشاورزی این مسئله را تایید می کند.

وزیر نیرو در بیان برنامه ریزی وزارت نیرو برای تابستان سال ۱۴۰۲ گفت: بلافاصله بعد از عبور از فصل گرم سال ۱۴۰۱، برنامه ریزی برای بهبود شرایط در فصل گرم سال ۱۴۰۲ رقم خورد و این بار در ۱۴۰ اقدام اساسی در دستورکار قرار گرفت، تا به نقطه مطلوب تری به لحاظ تامین انرژی برسیم.

وعده خبر خوش وزیر نیرو

وزیر نیرو ادامه داد: یک اقدام از ۱۴۰ اقدام اساسی صنعت برق برای مردم شریف اتفاقات بسیار ویژه و مثبتی را رقم می زد و یک خبر خوب است که امید است در هفته پیش رو و روز دوشنبه ۱۱ ازدیبهشت آن را به سمع و نظر مردم می رسانیم.