مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: درحال حاضر باتوجه به برودت هوا مصرف گاز نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۱۵ درصد افزایش داشته است.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از فارس؛ سیروس شهبازی اظهار داشت: درحال حاضر باتوجه به برودت هوا به‌صورت میانگین روزانه ۱۴ میلیون مترمکعب گاز در استان مصرف می‌شود که نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۱۵ درصد افزایش مصرف داشته است.
وی تصریح کرد: از تمامی مشترکین گاز مصرفی در استان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی نسبت به مصرف بهینه و رعایت الگوی مصرف (۱۸ الی۲۱ درجه سانیتگراد) و کم کردن حداقل یک درجه دمای سیستم گرمایشی و استفاده از لباس مناسب زمستانی در منزل و سایر اقداماتی که می‌تواند صرفه‌جویی در مصرف گاز طبیعی را داشته باشد اهتمام ویژه داشته تا شرکت گاز استان را جهت خدمات‌دهی پایدار به مشترکین یاری کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در پایان، یادآور شد: درحال حاضردر استان کرمانشاه ۲۹ شهر، یک‌هزار ۷۴۵ روستا،۲ هزار و ۶۵۰ واحد صنعتی و تولیدی و ۷۴ جایگاه سی.ان.جی با مجموع ۶۵۰ هزار مشترک مصرف کننده گاز طبیعی هستند و تلاش می‌شود به نحو شایسته به مشترکین در بخش‌های مختلف خدمات‌رسانی مطلوب صورت گیرد.