مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در نوروز امسال ۶ میلیون و ۱۶۷هزار تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه به ثبت رسید در حالی که این آمار در نوروز سال گذشته ۳ میلیون و ۳۰۲ هزار تردد بوده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی اظهار داشت: در نوروز امسال ۶ میلیون و ۱۶۷ هزار تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه به ثبت رسید در حالی که این آمار در نوروز سال گذشته ۳ میلیون و ۳۰۲ هزار تردد بوده است.

وی عنوان کرد: طی امسال بیشترین تخلف ثبت شده در سطح محورهای مواصلاتی استان مربوط به سرعت غیرمجاز با ۳۱۷ هزار و ۸۸۹ مورد تخلف که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۱۳۳ هزار و ۵۸۲ تخلف با رشدی ۴۲ درصدی مواجه بوده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه افزود: از مجموع تردد ها ۵ میلیون و ۵۱۵ هزار تردد به وسیله خودروهای سواری و ۶۵۲ هزار تردد توسط وسایل نقلیه سنگین انجام شد.

کرمی تصریح کرد: بیشترین تردد در محور بیستون – کرمانشاه با ۳۶۶ هزار تردد و کمترین تردد مربوط به محور گیلانغرب – سومار با ۴ هزار مورد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به وجود بیش از هشت هزار کیلومتر راه در استان کرمانشاه که ۸۹۰ کیومتر آن راه شریانی و ۴۱۷ کیومتر آن بزرگراه است، تاکید کرد: تمام محورها از طریق ۳۰ دستگاه سامانه ثبت تخلف ثابت، ۳۱ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۷۴ دستگاه ترددشمار پایش می شود.

  • نویسنده : محمد فرجی کاشانتویی