افتتاح ۶۳ پروژه کشاورزی با اعتبار ۱۳۱میلیارد و ۵۳۶ میلیون تومان و اشتغالزایی ۲۷۰ نفر

  پرینت
شناسه خبر : 22835 | تاریخ انتشار : 09 بهمن 1401 - 20:16 |
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در دهه مبارک فجر امسال ۶۳ پروژه بخش کشاورزی استان با اعتبار ۱۳۱ میلیارد و ۵۳۶ میلیون تومان و اشتغالزایی ۲۷۰نفر افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، علی چاله چاله اظهار کرد: گزارش تفکیکی ۶۳ پروژه قابل افتتاح شامل؛  ۳۷پروژه در زیر بخش آب و خاک، ۷پروژه باغبانی ، ۱۴پروژه تولیدات دامی و ۵ پروژه در زیر بخش صنایع تبدیلی بخش کشاورزی است.

وی خاطرنشان کرد: برای ۳۷ پروژه آب و خاک ۲۸ میلیارد و ۹۸۸ میلیون تومان هزینه شده که شامل ۱۵ میلیارد و ۶۲۷ میلیون تومان اعتبار عمرانی و ۱۳میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان آن هم سهم مجریان طرح ها ست و اشتغالزایی پروژه ها بخش آب و خاک نیز ۱۶۵ نفر خواهد بود.
چاله چاله در تشریح پروژه های باغبانی گفت: در زیر بخش باغبانی ۷ پروژه با اعتبار ۱۶میلیارد و ۷۲۵ میلیون تومان افتتاح خواهد شد،که ۱۱ میلیارد و ۲۰میلیون تومان آن تسهیلات بانکی و بیش از ۵ میلیارد و ۷۰۵ میلیون آن نیز سهم مجریان پروژه ها بوده که اشتغالزایی این طرح ها نیز ۲۵ نفر خواهد بود.
وی در ادامه به پروژه های تولیدات دامی اشاره کرد و افزود : در بخش تولیدات دامی نیز ۱۴ پروژه با اعتبار ۳۴میلیارد و ۳۸۵میلیون تومان و اشتغالزایی ۵۰ نفر افتتاح خواهد شد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در پایان پروژه های صنایع تبدیلی را شامل ۵ پروژه با اعتبار ۵۱ میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان قلمداد کرد و افزود: مجموع سرمایه گذاری صورت گرفته در این بخش شامل ۳۵ میلیارد و ۴۳۰میلیون تومان تسهیلات بانکی و ۱۶میلیارد تومان سهم مجریان پروژه‌ها بوده که در این زیر بخش نیز اشتغالزایی پروژه ها ۳۰ نفر خواهد بود.

اخبار مشابه
انگور یاقوتی کرمانشاه روانه بازار شد
اجرای طرح «نجما» در کرمانشاه
پیام دکتر حمیدرضا امیری بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.