۱۱۰۰ مرکز آموزشی، پرورشی و ورزشی با بیش از ۵ هزار کلاس درس همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با دستور رئیس‌جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ ۱۱۰۰ مرکز آموزشی، پرورشی و ورزشی با بیش از ۵ هزار کلاس درس همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با دستور رئیس‌جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

مهندس نظری؛ مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه در مراسم افتتاح طرح‌های آموزشی استان کرمانشاه که به صورت متمرکز در مدرسه شهید فخری زاده برگزار شد گفت: ۳۱ پروژه آموزشی و ورزشی در استان کرمانشاه هم‌زمان با افتتاح هزار و صد مدرسه در کشور در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به مدرسه ۱۵ کلاسه شهید “فخری زاده” شهرک پردیس شهر کرمانشاه که امروز در این مراسم افتتاح شد، گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع با زیربنا ۲ هزار و ۲۰۰ متر با ۱۴ میلیارد تومان اعتبار ساخته شده است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود همچنین از خرید ۵۵ میلیارد تومان تجهیزات کلاسی، آموزشی و اداری مدارس از ابتدای سال جاری خبر داد.

مهندس نظری در ادامه اظهار داشت: تمام مدارس استان کرمانشاه و حتی کلاس های کانکسی نیز به وسایل گرمایشی استاندارد مجهز می باشد.