افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۶۴پروژه بخش کشاورزی با اعتبار ۲۵۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۳۱ نفر در استان کرمانشاه

  پرینت
شناسه خبر : 24402 | تاریخ انتشار : 21 خرداد 1402 - 15:35 |
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت هفته جهاد کشاورزی، ۱۶۴پروژه بخش کشاورزی با اعتبار ۲۵۵میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۳۱ نفر افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، مهندس علی چاله چاله با تبریک آغاز هفته جهاد کشاورزی به تشریح پروژه های افتتاحی به مناسبت این هفته پرداخت و گفت: پروژه های افتتاحی شامل ۹۹پروژه عمرانی، ۱۳پروژه تسهیلاتی و ۲۹ پروژه که عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

وی ۹۹پروژه عمرانی را در حوزه آب و خاک برشمرد و افزود: این پروژه ها در سطح هزار و ۲۵۶ هکتار از اراضی اجرا و برای این پروژه ها ۵۵ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که ۴۳۵ نفر اشتغالزایی داشته است.

مهندس چاله چاله سپس پروژه های تسهیلاتی را ۱۳ پروژه عنوان کرد و خاطرنشان کرد: این پروژه ها شامل ۵طرح دام و طیور با اعتبار ۶۵میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۵نفر، ۳طرح گلخانه با اعتبار ۸میلیارد تومان و اشتغالزایی ۶نفر و ۵طرح صنایع تبدیلی با اعتبار ۹۸میلیارد تومان و اشتغالزایی ۷۵نفر می باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه همچنین از آغاز عملیات اجرایی ۵۲ طرح در هفته جهاد کشاورزی خبر داد و تصریح نمود: این طرح ها در حوزه آب و خاک است که در سطح ۷۰۰هکتار اجرایی می شود و برای اجرای آنها ۲۹میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد که این پروژه ها برای ۲۸۰نفر اشتغال ایجاد می کند.

اخبار مشابه
تگرگ نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان به کشاورزی کرمانشاه خسارت زد
به آینده اقتصاد ایران امیدوارم
اطلاعیه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.