دو مدرسه نه و شش کلاسه در شهرستان پاوه به مناسبت دهه فجر افتتاح شد.

به‌گزارش نسیم کرمانشاه، هم‌زمان با ایام‌الله دهه‌ی مبارک فجر، با حضور معاونت توسعه و پشتیبانی استانداری، مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه، سرپرست فرمانداری پاوه و جمعی از مسئولین شهرستان، مدرسه‌ی ۹ کلاسه بانه‌وره باینگان و مدرسه ۶ کلاسه شهدای نوریاب پاوه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم مهندس نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه ضمن تشکر از همراهی مسئولین استان و آموزش‌وپرورش این شهرستان عنوان نمود، علاوه‌بر پروژه‌ی نوریاب، مدرسه ۹ کلاسه بانه‌وره نیز امروز مورد بهره‌برداری قرار گرفت و مدرسه‌ی خیر ساز ۱۲ فروردین دوریسان نیز به زودی به افتتاح خواهد رسید که اعتبار هزینه‌شده جهت ساخت این پروژه‌ها ۲۰ میلیارد تومان می‌باشد.

نظری با اشاره به شروع ساخت مدرسه‌ی خانقاه اضافه نمود، ۳ مدرسه دیگر در شهرستان پاوه در حال ساخت می‌باشد که ‌امیدواریم این مدارس در سال تحصیلی آتی با نظارت اداره‌کل نوسازی مدارس استان و کمک خیرین نیک‌اندیش مدرسه‌ساز، مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
مدیرکل نوسازی مدارس استان عنوان نمود، در بحث اصلاح سیستم‌های گرمایشی شهرستان نیز با توجه به اقدامات در حال اجرا، به‌زودی شاهد مجهز شدن تمامی مدارس شهرستان پاوه به سیستم‌های استاندارد گرمایشی خواهیم بود.

در ادامه دکتر افشین کریمی معاونت توسعه و پشتیبانی استانداری هم در سخنانی با تشکر از اقدامات ارزشمند صورت‌گرفته توسط اداره‌کل نوسازی مدارس استان در شهرستان پاوه، کیفیت مدارس ساخته‌شده در استان را جزء بهترین و ایمن‌ترین سازه‌ها در کشور برشمرد و از اقدامات و پی گیری های مدیرکل نوسازی مدارس استان در جهت گسترش عادلانه فضای آموزشی استان تقدیر و قدردانی نمود.