رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از اعمال محدودیت ترافیکی کرمانشاه همزمان با سالروز عملیات بازی دراز خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ کیخسرو دستغیب اظهار کرد: همزمان با سالروز گرامیداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از بامداد روز جمعه شانزدهم اردیبهشت در محورهای غربی استان کرمانشاه اعمال خواهد شد.

وی افزود: این محدودیت‌ها با هدف ارتقا ضریب ایمنی تردد و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه در روز برگزاری گرامیداشت عملیات غرور آفرین بازی دراز اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: بر همین اساس تردد تمام کامیون‌ها و کشنده‌ها و کامیونت‌ها و همچنین کشنده‌های ترانزیتی به صورت رفت و برگشت از مسیر اسلام آبادغرب، کرندغرب، سرپل ذهاب، قصرشیرین و بلعکس ممنوع است.

دستغیب بیان کرد: در این روز مسیر جایگزین محور اسلام آبادغرب، قلاجه، گیلانغرب، قصرشیرین و بلعکس تعیین شده که رانندگان این گروه از وسایل نقلیه موظف به تردد از این مسیر هستند.

وی ادامه داد: برای روان سازی ترافیک و پیشگیری از سوانح نیز ۹۰ تیم گشتی در جاده‌های استان حضور داشته و علاوه بر برخورد با تخلفات رانندگی، خدمات ترافیکی مورد نیاز شهروندان را ارائه خواهند کرد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: رعایت قوانین و مقررات رانندگی به دور از عجله و شتاب زدگی و توجه به تابلوها و علائم، مهمترین توصیه پلیس راه استان به رانندگان است.