رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرداری کرمانشاه از اعلام نرخ سرویس مدارس شهر کرمانشاه برای سال تحصیلی جدید خبر داد.

 

به گزارش نسیم کرمانشاه، محمدمهدی احمدی ، با اشاره به اعلام نرخ سرویس مدارس شهر کرمانشاه در سال تحصیلی جدید گفت: بر این اساس نرخ سرویس مدرسه خودروهای سواری برای مسافت یک تا پنج کیلومتر (از درب منزل تا مدرسه) ماهانه ۳۲۷ هزار تومان خواهد بود.

وی افزود: برای مسافت های بیش از پنج کیلومتر هم به ازای هر کیلومتر ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان به مبلغ فوق اضافه می شود.

احمدی نرخ کرایه برای خودروهای ون را هم برای مسافت یک تا پنج کیلومتر ماهانه ۲۱۸ هزار تومان اعلام و تصریح کرد: برای مسافت های بیش از پنج کیلومتر نیز به ازای هر کیلومتر ۱۶ هزار و ۳۵۰ تومان به مبلغ فوق اضافه می شود.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه نرخ تعیین شده برای خودرو مینی بوس را هم برای برای مسافت یک تا پنج کیلومتر ماهانه ۱۶۳ هزارو ۵۰۰ تومان اعلام و تصریح کرد: برای مسافت های بیش از یک کیلومتر هم مبلغ ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان به این نرخ کرایه اضافه می شود

احمدی گفت: امسال با توجه به راه اندازی سامانه “سپند” ضمن الزام ثبت نام شرکتهای حمل ونقل عمومی درون شهری و رانندگان متقاضی حوزه سرویس مدارس، والدین نیز می‌توانند با ثبت نام در این سامانه کنترل زمان و مسیر رفت و برگشت دانش آموزان خود را رصد کنند.

رییس سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر شهرکرمانشاه ادامه داد: رانندگان و والدین متقاضی سرویس مدارس با مراجعه به مدرسه محل تحصیل دانش‌آموزان می توانند از طریق شرکتهای مجاز حمل ونقل دانش‌آموزی، برای استفاده از سرویس مدرسه ثبت‌ نام کنند.