مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از اعزام گروه دوچرخه سواران جمعیت طرفداران ایمنی راه ها به مشهد مقدس خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه، فربیرز کرمی صبح امروز در جمع دوچرخه سواران عازم به مشهد مقدس اظهار داشت؛ این گروه دوچرخه سواری به مناسبت دهه کرامت با پشتیبانی و حمایت […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از اعزام گروه دوچرخه سواران جمعیت طرفداران ایمنی راه ها به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، فربیرز کرمی صبح امروز در جمع دوچرخه سواران عازم به مشهد مقدس اظهار داشت؛ این گروه دوچرخه سواری به مناسبت دهه کرامت با پشتیبانی و حمایت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه امروز صبح به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی گفت؛ امسال به منظور ترویج فرهنگ ترافیک و یاد و خاطره راهداران عزیزی که در سال های گذشته در جمع ما حضور داشتند، برنامه سفر با دوچرخه از کرمانشاه تا مشهد مقدس را برگزار کردیم.

کرمی بیان داشت؛ با توجه به تلاش ها و زحمت های راهداران در عرصه خدمت رسانی در تمام فصول و بخصوص الان که در فصل تابستان قرار داریم و برای قدردانی از زحمات آنان این دوچرخه سواران مسیر کرمانشاه تا مشهد مقدس را رکاب می زنند.

وی در ادامه تاکید داشت: این سفر همزمان با دهه کرامت که از ۱۳ تا ۲۳ تیرماه می باشد برگزار می شود و دوچرخه سواران از ۱۳ تیرماه در قم مسافت قم تا مشهد مقدس را طی ۱۰ روز رکاب خواهند زد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در پایان گفت: این گروه مسافتی بالغ بر یک هزار و ۴۰۰ کیلومتر را با همراه داشتن پرچم امام رضا(ع) و عبور از تک تک شهرهای مسیر کرمانشاه تا مشهد را با دوچرخه طی کرده و در نهایت به مشهد مقدس می رسند.

خبرنگار: پوریا زارعی تیرانی