رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: اصناف و بازاریان کرمانشاهی در طول دفاع مقدس ۷۰۰ شهید تقدیم ایران نموده اند. به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا ساسانی در جمع اصناف و بازاریان کرمانشاه گفت: ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس در برابر بیگانگان و دشمنان ایستادگی کرده و به جهانیان ثابت نمود که نمی توانند به […]

رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: اصناف و بازاریان کرمانشاهی در طول دفاع مقدس ۷۰۰ شهید تقدیم ایران نموده اند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا ساسانی در جمع اصناف و بازاریان کرمانشاه گفت: ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس در برابر بیگانگان و دشمنان ایستادگی کرده و به جهانیان ثابت نمود که نمی توانند به خاک این کشور تعرض کنند.

وی بیان داشت؛ اصناف و بازاریان همواره در سخت ترین شرایط اقتصادی حامی مردم و کشور بوده و همسو با سیاست های جمهوری اسلامی در تمام مراحل کمک یار انقلاب و نظام بوده اند.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت؛ در حال حاضر نیز انتظار می رود تجار و بازاریان و اصناف همچون گذشته وظیفه خود را به خوبی انجام دهند و از تحریم های دشمن را به فرصتی برای کشور تبدیل کنند.

وی تاکید داشت: اصناف و بازاریان کرمانشاه با تقدیم ۷۰۰ شهید والامقام وظیفه خود را به خوبی انجام داده و اصناف در طول ایام دفاع مقدس وظیفه خود را به نحو احسن به سرانجام رسانده است.

ساسانی در ادامه اظهار داشت: اصناف و بازاریان در تمام عرصه ها نقش بی بدیلی را از خود به جای گذاشته و امیدواریم همواره با اتحاد و همبستگی ایران اسلامی را از گزند دشمنان این مرز و بوم در امان نگه داریم.

وی در پایان با اشاره به نقش بازاریان در طول چهل سال اخیر گفت؛ بازاریان همواره حامی انقلاب بوده و از ابتدا تاکنون ذره ای از حمایت از این نظام دریغ نکرده اند.