مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از استقبال کم نظیر مردم کرمانشاه در مسابقه (راه شهید سلیمانی)خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ محمد رضا امامی نیا در این خصوص اظهار کرد: با برگزاری مسابقه مجازی خوانش وصیت نامه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان(راه شهید سلیمانی)که در سایت […]

  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از استقبال کم نظیر مردم کرمانشاه در مسابقه (راه شهید سلیمانی)خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ محمد رضا امامی نیا در این خصوص اظهار کرد: با برگزاری مسابقه مجازی خوانش وصیت نامه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان(راه شهید سلیمانی)که در سایت شرکت پالایش نفت کرمانشاه قرار گرفت ، در مدت زمان قید شده برای شرکت مردم کرمانشاه در این مسابقه ، بیش از سه هزار پاسخنامه درست به دست برگزارکنندگان رسید.

وی ادامه داد:استقبال کم نظیر همشهریان عزیز از برگزاری و شرکت در این مسابقه برای ما دور از انتظار بود اما با این وجود همه پاسخنامه های دریافتی توسط تیم داوران مسابقه ارزیابی شد و در نهایت از مجموع پاسخنامه های درست به قید قرعه اسامی ۱۰۰ نفر به عنوان منتخبین مسابقه مشخص شد.

امامی نیا تصریح کرد: همانطور که در اطلاعیه های برگزاری این مسابقه قید شده بود به این ۱۰۰ نفر منتخب کارت هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا می شود.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه گفت: اسامی برگزیدگان این مسابقه در سایت شرکت شرکت پالایش نفت کرمانشاه به نشانی www.korc.ir قرار داده شده و برگزیدگان می توانند جهت دریافت کارت هدیه خود در روز چهارشنبه اول بهمن ماه به دفتر روابط عمومی این شرکت ، واقع در کرمانشاه – روبروی پارک شاهد –شرکت پالایش نفت کرمانشاه مراجعه کنند.

گفتنی است؛ برگزیدگان این مسابقه جهت دریافت کارت هدیه ، الزامی است که کارت ملی خود را همراه داشته باشند