مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از استقبال دارندگان تاکسی و وانت بارها برای مشارکت در طرح دوگانه سوز کردن خودروها خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی با بیان اینکه هفت واحد کارگاهی مجاز تبدیل خودرو ها […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه از استقبال دارندگان تاکسی و وانت بارها برای مشارکت در طرح دوگانه سوز کردن خودروها خبر داد.
به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه، فریدون یاسمی با بیان اینکه هفت واحد کارگاهی مجاز تبدیل خودرو ها به دوگانه سوز در سطح استان فعال هستند، افزود: استقبال خوبی از این طرح از سوی وانت بارها و تاکسی دارها شده است.

به گفته وی، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت gcr.niopdc.ir نسبت به تبدیل رایگان خودروی خود اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه افزود: صاحبان وسایل نقلیه تاکسی ها و وانت بارها نسبت به ثبت نام سریعتر اقدام کنند چراکه در طرح دوگانه سوز کردن خودروها اولویت با کسانی است که زودتر در سامانه مذکور ثبت نام کنند.

به گفته یاسمی، هم اکنون ۷۴ باب جایگاه سی ان جی در سطح استان وجود دارد که رقم مناسبی است.

وی تصریح کرد: از سرمایه گذاران برای احداث جایگاه سی ان جی در شهرستان هایی که تا کنون گازرسانی نشده بودند و هم اکنون در حال اتصال به شبکه گاز هستند، دعوت بعمل آمده است.

گفتنی است طرح دوگانه سوز کردن تاکسی ها و وانت بارها در سراسر کشور و با اهداف خاص خود در حال انجام است که استفاده مطلوب از گازطبیعی، جلوگیری از قاچاق سوخت، ارزان وپاک بودن آن از جمله اهداف استفاده از سوخت سی ان جی است.