رییس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه گفت: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی برای رانندگان تاکسی و اتوبوس در حین خدمت رسانی به مسافران الزامی است.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ شهبازی با اعلام این خبر، اظهار کرد: با وجود اینکه در خیلی از شهرهای کشور از وضعیت قرمز ویروس کرونا خارج شده اند اما متاسفانه در روزهای اخیر در شهر کرمانشاه شاهد افزایش ابتلا به بیماری کرونا هستیم که این امر ناشی از عدم استفاده از ماسک و عادی انگاری در رعایت توصیه های بهداشتی از سوی برخی از شهروندان است.

وی افزود: از همین رو بنا بر مسئولیت اجتماعی و تاکید سرپرست شهرداری کرمانشاه به دلیل حفظ سلامت ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری و مسافران، همچنین جلوگیری از ورود به پیک احتمالی موج ششم کرونا این سازمان همچون سابق و با عزمی جدی تر بر لزوم استفاده ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی از ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نظارت خواهد داشت.

شهبازی بیان داشت : همچنین به دلیل سهولت در دسترس قرار گرفتن ماسک و مواد ضد عفونی اکیپ گشت های سیار و ثابت در خطوط و مبادی با تراکم بالای مسافر در اختیار تاکسیرانان قرار می گیردضمن اینکه رانندگان نیز هم می توانند با مراجعه به جایگاه های مشخص شده همچون میدان آزادی و محل اداری سازمان جهت دریافت ماسک و مواد ضد عفونی اقدام کنند.