ارسال محصولات فرهنگی قرارگاه شهید سلیم قنبری به سراسر کشور

  پرینت
شناسه خبر : 18806 | تاریخ انتشار : 28 آذر 1400 - 17:13 |
امروز محصولات فرهنگی قرارگاه شهید سلیم قنبری به سراسر کشور ارسال شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش ایرسا آنلاین، مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه قاضی و حقوقدان بسیجی شهید سلیم قنبری به عنوان شهید شاخص کشوری سازمان بسیج حقوق دانان در سال ۱۴۰۰ معرفی گردیده ، لذا در اجرای مصوبات قرارگاه شهید سلیم قنبری محصولات فرهنگی مربوط به این شهید والامقام شامل کتاب ، قاب ، پوستر،بروشور و زندگی نامه با هزینه ای قریب به ۲ میلیارد ریال تهیه شده و امروز با همکاری اداره کل پست استان به سراسر کشور ارسال خواهد شد.

رسول بهرامی پور افزود: هدف از این اقدام فرهنگی زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید بزرگوار و معرفی وی به جامعه حقوقی ، قضایی و تقنینی کشور است.

در ادامه این مراسم مدیرکل پست استان کرمانشاه نیز اظهار داشت: در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید سلیم قنبری به عنوان شهید شاخص کشوری سازمان بسیج حقوق دانان این محصولات فرهنگی را به سراسر کشور ارسال خواهیم کرد.

حمیدرضا فتاح افزود: با هماهنگی های صورت گرفته بین اداره کل پست و سازمان بسیج حقوق دانان، این محصولات فرهنگی به ۳۱ استان کشور،بسیج قوه قضاییه، سازمان بسیج حقوق دانان کشور، ۳۱ سازمان و نهاد مرکز استان و ۱۴ شهرستان استان ارسال خواهد شد.

در این مراسم اولین بسته از محصولات فرهنگی شهید سلیم قنبری به همسر مکرمه این شهید والا مقام اهدا شد.

اخبار مشابه
مهندس احمد صفری کیست که ورودش در لحظات آخر توانست‌ معادلات انتخاباتی کرمانشاه را دگرگون کند؟ مگر او چگونه با مردم رفتار کرده که از محبوبیتش کاسته نشده است؟
تاکید بر رفع موانع سرمایه‌گذاری برای احداث شهربازی کرمانشاه
برگزاری محفل انس با قرآن و جشن نیمه شعبان در شرکت برق منطقه‌ای غرب 
ثبت دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.