دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و HSE شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی(مدیریت اپیدمی کووید ۱۹ در گام چهارم) با همکاری مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه،بسیج و هلال احمر با هدف بیماریابی و غربالگری در این شرکت خبر داد. مدیر دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل وHSE شرکت […]

دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و HSE شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی(مدیریت اپیدمی کووید ۱۹ در گام چهارم) با همکاری مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه،بسیج و هلال احمر با هدف بیماریابی و غربالگری در این شرکت خبر داد.
مدیر دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل وHSE شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس جهش یافته کرونا و احتمال پیک چهارم همه‌گیری این ویروس مهلک گفت: با برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ، کارکنان این شرکت غربالگری شدند.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ برومند فخاری با اشاره به اقدامات شرکت برای کمک به گسستن زنجیره انتقال، سرایت و مبارزه برای از بین بردن ویروس کرونا خاطر نشان کرد: دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE به‌منظور جلوگیری از ابتلای کارکنان به کووید ۱۹ اقدامات جدی و بی‌وقفه انجام داده است.

وی گفت: برپایی ایستگاه تست کووید ۱۹ با تأکید مدیرعامل و پشتیبانی معاونت مالی و پشتیبانی و نیز همکاری تمام واحدها برای انجام این تست با مکاتبه و هماهنگی با آزمایشگاه مورد تائید وزارت بهداشت و علوم پزشکی انجام شد.

وی با تأکید بر الزام همکاران و ارباب‌رجوعان به استفاده از ماسک در ساختمان های اداری شرکت در سطح استان افزود: شستشوی دست‌ها و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از مقدمات پیشگیری از ابتلا شیوع این ویروس مهلک است.

مدیر بحران، پدافند غیرعامل و HSE آبفا استان کرمانشاه عنوان کرد: ازآنجاکه کووید ۱۹ ویروس ناشناخته ای است،‌ اطلاعات دقیق و جامعی در رابطه با درصد ایمنی و مدت‌زمان ایمن بودن بدن پس از تولید آنتی‌بادی آن در دسترس نیست.

وی ابراز داشت: از زمان اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا تاکنون، شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با عنایت به لزوم پیشگیری از ابتلا و مقابله با این ویروس منحوس ، اقدامات قابل توجهی چون ساخت و نصب حوضچه حاوی مواد ضدعفونی، نصب و راه‌اندازی ‌دستگاه ضدعفونی‌کننده پدالی در مبادی ورودی ساختمان مرکزی، تصفیه‌خانه آب و پنج مناطق، توزیع روزانه ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده و دستکش و اجرای طرح دور کاری برای برخی از همکاران و … انجام داده است.