مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از برگزاری طرح "آرامش بهاری " در ۱۷ بقعه شاخص استان در نوروز امسال خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی گفت: برگزاری مراسم ویژه تحویل سال، برپایی خیمه های معرفت، برپایی غرفه های انتظار و مهدویت، کودک ونوجوان،مشاوره و عفاف و حجاب، برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی و قرآنی و مناسبتی، نصب تابلوهای نمایشگاهی و… از جمله برنامه های طرح آرامش بهاری امسال می باشد.
وی با اشاره به شرایط کرونایی کشور طی یکسال اخیر اظهار داشت: طرح آرامش بهاری که همه ساله از ۲۸ اسفند لغایت ۱۳ فروردین ماه در بقاع متبرکه برگزار می شود که در سال ۹۹ بعلت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بقاع متبرکه این طرح وارد فاز خدمت رسانی به مردم در قالب برپایی ایستگاه های سلامت شد.
مدیرکل اوقاف استان بیان داشت: این طرح یکی از طرح‌های سازمان اوقاف و امورخیریه با رویکرد فرهنگی – مذهبی و با هدف خدمت رسانی به زائران می باشد که طبعاً امسال نیز کلیه شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اجرای برنامه ها در بقاع مجری طرح رعایت خواهد شد.
وی از حضور مبلغین در طول طرح خبر داد و تصریح کرد: ۱۵ مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم و ۱۲  مبلغ بومی به صورت حضوری در خیمه های معرفت بقاع متبرکه فعالیت خواهند داشت.