شهردار کرمانشاه با بیان اینکه آمادگی کاملی برای استقبال از مسافران نوروزی داریم گفت: اتوبوس‌های گردشگری برای جابه‌جایی مسافران نوروزی در شهر کرمانشاه آماده شده است.

 

نادر نوروزی در جلسه ستاد اجرایی سفرهای نوروزی که امروز در استانداری برگزار شد اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای ایام نوروز و استقبال از مسافران نوروزی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه درحال آموزش راهنمایان گردشگران است افزود: پایگاه راهنمای گردشگران نیز با همکاری میراث فرهنگی آماده می‌شود.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه سیستم حمل و نقل عمومی نیز آماده است عنوان کرد: اتوبوس‌های گردشگری نیز تهیه شده و ایام نوروز با همکاری آموزش و پرورش جهت استفاده مسافران ساکن در مدارس و دیگر مسافران اقدام خواهیم کرد.

نوروزی با بیان اینکه در این ایام حفاری‌ها متوقف شده است گفت: ترمیم آسفالت حفاری‌ها نیز صورت خواهد گرفت اما شرکت‌های آبفا و برق نیز باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به رنگ‌آمیزی جداول، دیوار نگاری و ساماندهی سیستم نورپردازی شهر بیان کرد: ساماندهی خانه‌های مخروبه، ساختمان های درحال ساخت، جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر نیز در ایام نوروز در دستور کار است.

شهردار کرمانشاه افزود: با همکاری دیگر دستگاه‌ها امسال شاهد نوروزی متفاوت خواهیم بود.