شهردار کرمانشاه با بیان اینکه آمادگی کاملی برای استقبال از مسافران نوروزی داریم گفت: ان شالله با همکاری دیگر دستگاه ها، امسال شاهد نوروزی متفاوت باشیم.

به گزارش نسیم کرمانشاه، دکتر نادر نوروزی در جلسه ستاد اجرایی سفرهای نوروزی که صبح امروز شنبه در سالن شهید سلیمانی به ریاست استاندار کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای ایام نوروز و استقبال از مسافران نوروزی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه درحال آموزش راهنمایان گردشگران است افزود: پایگاه راهنمای گردشگران نیز با همکاری میراث فرهنگی آماده می شود.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه سیستم حمل و نقل عمومی نیز آماده است تصریح کرد: اتوبوس های گردشگری نیز تهیه شده و ایام نوروز با همکاری آموزش و پرورش جهت استفاده مسافران ساکن در مدارس و دیگر مسافران اقدام خواهیم کرد.

نوروزی با بیان اینکه در این ایام حفاری ها متوقف شده است گفت: ترمیم آسفالت حفاری ها نیز صورت خواهد گرفت اما شرکت های آبفا و برق نیز باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به رنگ آمیزی جداول، دیوار نگاری و ساماندهی سیستم نورپردازی شهر بیان کرد: ساماندهی خانه های مخروبه، ساختمان های درحال ساخت، جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر نیز در ایام نوروز در دستور کار است.

شهردار کرمانشاه در پایان تاکید کرد: ان شالله با همکاری دیگر دستگاه ها امسال شاهد نوروزی متفاوت باشیم.