مدیر امور شهر شهرداری کرمانشاه از اغاز طرح ساماندهی و برخورد با ضایعاتی های سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مهندس موحد مدیر امور شهر شهرداری کرمانشاه با بیان این مطلب گفت: متاسفانه وجود تعداد زیادی ضایعاتی در سطح شهر چهره نامناسبی را برای کلانشهر کرمانشاه بوجود آورده است و سبب گسترش زباله گردی و معضلات دیگری شده است لذا با هماهنگی های صورت گرفته با دادگستری ،نیروی انتظامی ،فرمانداری و شهرداری کرمانشاه ساماندهی این ضایعاتی ها در دستور کار قرار گرفت و از امروز برخورد با متخلفان آغاز شد.
وی افزود: بیش از ۲۰۰ واحد صنفی ضایعاتی در سطح شهر در زمینه خرید و فروش ضایعات آهن، پلاستیک و … فعالیت دارند و چون این واحدها غیر مجاز هستند باعث خرید و فروش اجناس سرقتی و زباله گردی هستند.
مدیر امور شهر شهرداری کرمانشاه افزود: اغلب این واحدی غیر مجاز ضایعات در جعفر آباد،ملاحسینی،کمربندی غربی،دولت آباد،آناهیتا و برخی نقاط شهر هستند که طرح برخورد و ساماندهی این واحدها از کمربندی غربی آغاز و طی چند روز آینده تمام سطح شهر از وجود ضایعاتی های غیر مجاز پاک خواهد شد.
مهندس موحد ادامه داد: در گذشته نیز این طرح انجام شده اما ناقص و بدون کارشناسی بوده اما این بار با هماهنگی خوب صورت گرفته با دستگاه های مختلف و دستور قاطع مقامات قضایی و انتظامی این طرح با جدیت و قاطعیت بیشتری اجرا می گردد.
وی در پایان گفت: امیدواریم با اجرای این طرح و همکاری بیشتر شهروندان شاهد چهره زیباتری از شهر کرمانشاه باشیم و بسیاری از معضلاتی که بواسطه این ضایعاتی ها بوجود آمده بود مرتفع گردد.